Flickor 11 (2009)

Alla lagen i F - 11 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
24011201 fr 24/01 16:25 fr 24/01 Göransson Arena 4 F - 11 Grp A Valbo FF 09/08 FF Röd Färdig Sandvikens AIK FK II    
24011301 fr 24/01 16:25 fr 24/01 Göransson Arena 5 F - 11 Grp A Sandvikens AIK FK I Färdig Valbo FF 09/08 FF Svart    
24012102 fr 24/01 16:50 fr 24/01 Göransson Arena 7 F - 11 Grp A Högbo AIK I Färdig Forsbacka IK    
24012103 fr 24/01 17:15 fr 24/01 Göransson Arena 7 F - 11 Grp A Storviks IF Färdig Örby IS blå    
24010705 fr 24/01 18:05 fr 24/01 Jernvallen A1 F - 11 Grp A Stensätra IF Färdig Örby IS röd    
24011405 fr 24/01 18:05 fr 24/01 Göransson Arena 6 F - 11 Grp A Sollentuna FK Silverdal Färdig Högbo AIK II    
24011207 fr 24/01 18:55 fr 24/01 Göransson Arena 4 F - 11 Grp A Sandvikens IF - Vit Färdig Gustavsbergs IF FK I    
24011210 fr 24/01 20:10 fr 24/01 Göransson Arena 4 F - 11 Grp A Gustavsbergs IF FK II Färdig Sandvikens IF - Röd    
25011000 lö 25/01 08:00 lö 25/01 Göransson Arena 2 F - 11 Grp A Högbo AIK I Färdig Gustavsbergs IF FK II    
25011300 lö 25/01 08:00 lö 25/01 Göransson Arena 5 F - 11 Grp A Stensätra IF Färdig Gustavsbergs IF FK I    
25010101 lö 25/01 08:25 lö 25/01 Göransson Arena 1 F - 11 Grp A Valbo FF 09/08 FF Svart Färdig Storviks IF    
25011001 lö 25/01 08:25 lö 25/01 Göransson Arena 2 F - 11 Grp A Örby IS röd Färdig Högbo AIK II    
25011101 lö 25/01 08:25 lö 25/01 Göransson Arena 3 F - 11 Grp A Sandvikens AIK FK II Färdig Forsbacka IK    
25011201 lö 25/01 08:25 lö 25/01 Göransson Arena 4 F - 11 Grp A Sollentuna FK Silverdal Färdig Sandvikens AIK FK I    
25011301 lö 25/01 08:25 lö 25/01 Göransson Arena 5 F - 11 Grp A Örby IS blå Färdig Sandvikens IF - Röd    
25011401 lö 25/01 08:25 lö 25/01 Göransson Arena 6 F - 11 Grp A Valbo FF 09/08 FF Röd Färdig Sandvikens IF - Vit    
25011111 lö 25/01 12:35 lö 25/01 Göransson Arena 3 F - 11 Grp A Gustavsbergs IF FK II Färdig Storviks IF    
25010112 lö 25/01 13:00 lö 25/01 Göransson Arena 1 F - 11 Grp A Forsbacka IK Färdig Stensätra IF    
25011012 lö 25/01 13:00 lö 25/01 Göransson Arena 2 F - 11 Grp A Högbo AIK I Färdig Valbo FF 09/08 FF Svart    
25011212 lö 25/01 13:00 lö 25/01 Göransson Arena 4 F - 11 Grp A Sandvikens AIK FK I Färdig Gustavsbergs IF FK I    
25011312 lö 25/01 13:00 lö 25/01 Göransson Arena 5 F - 11 Grp A Sandvikens AIK FK II Färdig Örby IS blå    
25011411 lö 25/01 13:00 lö 25/01 Göransson Arena 6 F - 11 Grp A Högbo AIK II Färdig Valbo FF 09/08 FF Röd    
25011213 lö 25/01 13:25 lö 25/01 Göransson Arena 4 F - 11 Grp A Sandvikens IF - Röd Färdig Sollentuna FK Silverdal    
25011313 lö 25/01 13:25 lö 25/01 Göransson Arena 5 F - 11 Grp A Sandvikens IF - Vit Färdig Örby IS röd    
25011121 lö 25/01 17:05 lö 25/01 Göransson Arena 3 F - 11 Grp A Gustavsbergs IF FK I Färdig Högbo AIK II    
25011223 lö 25/01 17:55 lö 25/01 Göransson Arena 4 F - 11 Grp A Sandvikens AIK FK II Färdig Gustavsbergs IF FK II    
25011422 lö 25/01 17:55 lö 25/01 Göransson Arena 6 F - 11 Grp A Valbo FF 09/08 FF Röd Färdig Stensätra IF    
25011723 lö 25/01 17:55 lö 25/01 Jernvallen A2 F - 11 Grp A Örby IS blå Färdig Högbo AIK I    
25011224 lö 25/01 18:20 lö 25/01 Göransson Arena 4 F - 11 Grp A Örby IS röd Färdig Sandvikens AIK FK I    
25011423 lö 25/01 18:20 lö 25/01 Göransson Arena 6 F - 11 Grp A Storviks IF Färdig Sollentuna FK Silverdal    
25011724 lö 25/01 18:20 lö 25/01 Jernvallen A2 F - 11 Grp A Valbo FF 09/08 FF Svart Färdig Sandvikens IF - Röd    
25010126 lö 25/01 19:10 lö 25/01 Göransson Arena 1 F - 11 Grp A Forsbacka IK Färdig Sandvikens IF - Vit