Detta är resultaten från Göransson Cup 2022. Se de senaste resultaten från Göransson Cup 2023 här.

Göransson Arena

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05031000 lör 05/03 08:25 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Gefle IF Färdig Österfärnebo IF    
05031001 lör 05/03 08:50 lör 05/03 P - 11 Grp A Stensätra IF Färdig IFK Östersund Fisk    
05031002 lör 05/03 09:15 lör 05/03 P - 12 Grp A Gävle GIK P011 Färdig Storvreta IK I    
05031003 lör 05/03 09:40 lör 05/03 F - 13 Grp B Sandvikens AIK 1 - 0 Valbo FF Svart  
05031004 lör 05/03 10:05 lör 05/03 P - 13 Grp C Stensätra IF 1 - 2 Hille IF P09 Lag 2  
05031005 lör 05/03 10:30 lör 05/03 P - 13 Grp A Sandvikens IF Vit 2 - 0 Valbo ff Blå  
05031006 lör 05/03 10:55 lör 05/03 P - 15 Grp B Gefle IF FF Blå 2 - 3 Sandvikens IF Röd  
05031007 lör 05/03 11:20 lör 05/03 P - 16 Grp A Hulløy FC 1 4 - 0 Valbo FF  
05031008 lör 05/03 11:45 lör 05/03 F - 16 Grp C JÄRBO IF 0 - 1 BIK SK  
05031009 lör 05/03 12:10 lör 05/03 P - 17 Grp A Storvreta ik 1 - 2 Sandvikens IF Röd  
05031010 lör 05/03 12:35 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Sandvikens IF IV Färdig Gefle IF    
05031011 lör 05/03 13:10 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Hille IF II Färdig Sandvikens IF V    
05031012 lör 05/03 13:35 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Kvarnsvedens IK I Färdig Hille IF (Svart)    
05031013 lör 05/03 14:00 lör 05/03 P - 12 Grp A Storvreta IK II Färdig Gefle IF fotboll    
05031014 lör 05/03 14:25 lör 05/03 P - 11 Grp A Gävle GIK Färdig Skiljebo SK Gul    
05031015 lör 05/03 14:50 lör 05/03 P - 16 Grp B Hanvikens SK 12 - 0 Ockelbo IF  
05031016 lör 05/03 15:15 lör 05/03 P - 14 Grp B Sandvikens IF I 0 - 6 Gefle IF FF Blå  
05031017 lör 05/03 15:40 lör 05/03 F - 14 Grp B Bäckby Utd 3 - 0 Kvarnsvedens IK  
05031018 lör 05/03 16:05 lör 05/03 F - 17 Grp A New Mill FC 2 - 3 Sandvikens IF  
05031019 lör 05/03 16:30 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Sandvikens IF I Färdig IFK Östersund    
05031020 lör 05/03 16:55 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Skå IK Vit Färdig Sandvikens IF III    
05031021 lör 05/03 17:20 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Hille IF I Färdig Österfärnebo IF    
05031022 lör 05/03 17:45 lör 05/03 F - 15 Grp B Sandvikens IF Röd 0 - 1 Bäckby Utd  
05031023 lör 05/03 18:20 lör 05/03 P - 11 Grp A Skiljebo SK Svart Färdig Stensätra IF    
05031024 lör 05/03 18:45 lör 05/03 F - 13 Grp A Valbo FF Röd 1 - 8 Hille IF  
05031025 lör 05/03 19:35 lör 05/03 P - 12 Grp A Sandvikens IF Röd Färdig Gefle IF fotboll    
05031026 lör 05/03 20:00 lör 05/03 P - 13 Grp D Valbo FF Röd 1 - 1 Hille IF P09 lag 1  
05031027 lör 05/03 20:25 lör 05/03 F - 16 Grp C Frösö If Ladängen 1 - 0 JÄRBO IF  
05031028 lör 05/03 20:50 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Kvarnsvedens IK II Färdig Valbo FF    
05031029 lör 05/03 21:15 lör 05/03 F - 15 Grp C IFK Östersund 3 - 0 Sandvikens IF Vit  
05031030 lör 05/03 21:40 lör 05/03 P - 17 Grp A Sandvikens IF Röd 1 - 3 KB65 FF  
05031031 lör 05/03 22:05 lör 05/03 P - 17 Grp B Hofors AIF 0 - 2 Fanna BK  
05031032 lör 05/03 22:30 lör 05/03 P - 15 Grp C Films sk 3 - 1 Årsunda IF Fotboll I  
05031033 lör 05/03 22:55 lör 05/03 P - 14 Grp A Skiljebo SK III 2 - 1 Gefle IF FF Vit  
05031034 lör 05/03 23:20 lör 05/03 P - 16 Grp B Storviks IF 0 - 3 Storvreta ik