Detta är resultaten från Göransson Cup 2022. Se de senaste resultaten från Göransson Cup 2023 här.

Göransson Arena

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05031100 lör 05/03 08:00 lör 05/03 F - 9/10 Grp A Storvreta IK vit Färdig Högbo AIK    
05031101 lör 05/03 08:25 lör 05/03 F - 9/10 Grp A Storvreta IK Blå Färdig Alsike IF    
05031102 lör 05/03 08:50 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Högbo AIK Färdig Sandvikens IF I    
05031103 lör 05/03 09:15 lör 05/03 P - 12 Grp A Storvreta IK II Färdig Sandvikens IF Vit    
05031104 lör 05/03 09:40 lör 05/03 P - 11 Grp A Valbo FF Svart Färdig Sandvikens AIK Födda 2011    
05031105 lör 05/03 10:05 lör 05/03 F - 13 Grp A IFK Östersund 10 - 0 Valbo FF Röd  
05031106 lör 05/03 10:30 lör 05/03 P - 13 Grp A Gävle GIK Blå 2 - 1 Irsta IF Vit  
05031107 lör 05/03 10:55 lör 05/03 P - 15 Grp B Högbo II 0 - 4 Strömsbergs...P15 SIF P15  
05031108 lör 05/03 11:20 lör 05/03 P - 14 Grp C GGIK P14 2 - 1 Gimonäs Umeå IF  
05031109 lör 05/03 11:45 lör 05/03 F - 16 Grp C Frösö If Ladängen 0 - 2 New Mill FC  
05031110 lör 05/03 12:10 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Högbo AIK Färdig IFK Östersund    
05031111 lör 05/03 12:35 lör 05/03 F - 9/10 Grp A Stensätra IF I Färdig Alsike IF    
05031112 lör 05/03 13:10 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Gävle GIK Färdig Sandvikens IF I    
05031113 lör 05/03 13:35 lör 05/03 F - 17 Grp C IK Huge 1 - 0 IF Brommapojkarna Svart  
05031114 lör 05/03 14:00 lör 05/03 P - 11 Grp A Sandvikens AIK Födda 2011 Färdig IFK Östersund Fågel    
05031115 lör 05/03 14:25 lör 05/03 P - 13 Grp B Gävle GIK Röd 1 - 6 Västerås IK P09:1 Röd  
05031116 lör 05/03 14:50 lör 05/03 F - 14 Grp B Sandvikens IF Vit 0 - 1 Hammarby IF I  
05031117 lör 05/03 15:15 lör 05/03 P - 15 Grp A Sandvikens IF Vit 6 - 0 Högbo I  
05031118 lör 05/03 15:40 lör 05/03 P - 17 Grp B Almunge IK P05 P05 0 - 2 Hofors AIF  
05031119 lör 05/03 16:05 lör 05/03 P - 15 Grp C Årsunda IF Fotboll I 2 - 2 Syrianska if Västerås  
05031120 lör 05/03 16:30 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Hille IF (Gul) Färdig Söderfors GoIF    
05031121 lör 05/03 16:55 lör 05/03 F - 14 Grp A Skellefteå FF 1 - 0 Sandvikens IF Röd  
05031122 lör 05/03 17:20 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Sandvikens IF III Färdig Hille IF II    
05031123 lör 05/03 17:45 lör 05/03 P - 12 Grp A Sandvikens IF Vit Färdig Valbo ff Röd    
05031124 lör 05/03 18:20 lör 05/03 P - 11 Grp A IFK Östersund Fisk Färdig Valbo FF Svart    
05031125 lör 05/03 18:45 lör 05/03 P - 11 Grp A Skiljebo SK Gul Färdig Valbo FF Röd    
05031126 lör 05/03 19:10 lör 05/03 P - 13 Grp B Sandvikens IF Röd 0 - 2 Valbo FF Svart  
05031127 lör 05/03 19:35 lör 05/03 F - 14 Grp B Kvarnsvedens IK 0 - 2 Sandvikens IF Vit  
05031128 lör 05/03 20:00 lör 05/03 P - 13 Grp D Västerås IK P09:1 Svart 1 - 2 Sandvikens AIK 2 Vit  
05031129 lör 05/03 20:25 lör 05/03 F - 16 Grp C New Mill FC 2 - 1 BIK SK  
05031130 lör 05/03 20:50 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Sandvikens IF I Färdig Hille IF (Gul)    
05031131 lör 05/03 21:15 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Skå IK Vit Färdig Sandvikens AIK    
05031132 lör 05/03 21:40 lör 05/03 F - 17 Grp C FC Frugstang 3 - 0 IK Huge  
05031133 lör 05/03 22:05 lör 05/03 F - 17 Grp B Slätta SK 2 - 1 Gefle IF Vit  
05031134 lör 05/03 22:30 lör 05/03 P - 14 Grp B Gefle IF FF Blå 0 - 1 Sandvikens AIK II  
05031135 lör 05/03 22:55 lör 05/03 P - 16 Grp B Ockelbo IF 0 - 3 Hulløy FC 2