Detta är resultaten från Göransson Cup 2022. Se de senaste resultaten från Göransson Cup 2023 här.

Göransson Arena

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05031300 lör 05/03 08:00 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Alsike IF Färdig Skå IK Gul    
05031301 lör 05/03 08:25 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Sandvikens IF IV Färdig Hille IF I    
05031302 lör 05/03 08:50 lör 05/03 P - 11 Grp A Valbo FF Röd Färdig IFK Östersund Fågel    
05031303 lör 05/03 09:15 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Kvarnsvedens IK II Färdig Sandvikens IF I    
05031304 lör 05/03 09:40 lör 05/03 P - 11 Grp A Sandvikens IF Röd Färdig Skiljebo SK Svart    
05031305 lör 05/03 10:05 lör 05/03 P - 13 Grp B Gävle GIK Röd 1 - 1 Sandvikens IF Röd  
05031306 lör 05/03 10:30 lör 05/03 F - 13 Grp B New Mill FC 3 - 1 Stensätra IF Gul  
05031307 lör 05/03 10:55 lör 05/03 P - 13 Grp D Västerås IK P09:1 Svart 0 - 1 Valbo FF Röd  
05031308 lör 05/03 11:20 lör 05/03 P - 14 Grp C Strömsbergs IF 2 - 0 Sandvikens AIK P13  
05031309 lör 05/03 11:45 lör 05/03 F - 15 Grp C IFK Östersund 6 - 0 Strömsbro IF  
05031310 lör 05/03 12:10 lör 05/03 P - 17 Grp A Ekeby FF 1 - 2 KB65 FF  
05031311 lör 05/03 12:35 lör 05/03 F - 16 Grp B Stureby FF 4 - 0 Frösö If Gustavsberg  
05031312 lör 05/03 13:10 lör 05/03 P - 11 Grp A Valbo FF Röd Färdig Sandvikens IF Vit    
05031313 lör 05/03 13:35 lör 05/03 P - 12 Grp A Valbo ff Röd Färdig Storvreta IK I    
05031314 lör 05/03 14:00 lör 05/03 P - 11 Grp A Stensätra IF Färdig Falu BS Gul    
05031315 lör 05/03 14:25 lör 05/03 P - 13 Grp A Samuelsdals IF 0 - 0 Irsta IF Vit  
05031316 lör 05/03 14:50 lör 05/03 F - 13 Grp A Sandvikens IF Röd 3 - 2 Valbo FF Röd  
05031317 lör 05/03 15:15 lör 05/03 P - 14 Grp B Skiljebo SK I 1 - 3 Sandvikens AIK II  
05031318 lör 05/03 15:40 lör 05/03 P - 15 Grp B Gefle IF FF Blå 1 - 1 Strömsbergs...P15 SIF P15  
05031319 lör 05/03 16:05 lör 05/03 F - 17 Grp B Stureby FF 2 - 1 Gefle IF Vit  
05031320 lör 05/03 16:30 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Högbo AIK Färdig Skiljebo SK Svart    
05031321 lör 05/03 16:55 lör 05/03 F - 9/10 Grp A Alsike IF Färdig Högbo AIK    
05031322 lör 05/03 17:20 lör 05/03 P - 9/10 Grp A Högbo AIK Färdig Sandvikens IF IV    
05031323 lör 05/03 17:45 lör 05/03 F - 15 Grp A Stureby FF 5 - 0 Högbo AIK  
05031324 lör 05/03 18:20 lör 05/03 P - 11 Grp A Sandvikens AIK Födda 2011 Färdig IK Huge    
05031325 lör 05/03 18:45 lör 05/03 P - 16 Grp B Hulløy FC 2 4 - 2 Storvreta ik  
05031326 lör 05/03 19:10 lör 05/03 P - 12 Grp A Storvreta IK I Färdig Högbo AIK    
05031327 lör 05/03 19:35 lör 05/03 P - 13 Grp C Hille IF P09 Lag 2 10 - 1 Järbo IF  
05031328 lör 05/03 20:00 lör 05/03 P - 16 Grp A Alsike IF 5 - 0 Valbo FF  
05031329 lör 05/03 20:25 lör 05/03 F - 16 Grp A IFK Östersund 6 - 1 Bäckby Utd I  
05031330 lör 05/03 20:50 lör 05/03 F - 11/12 Grp A Stensätra IF Färdig Alsike IF    
05031331 lör 05/03 21:15 lör 05/03 F - 14 Grp A Valbo FF Vit 0 - 4 Hammarby IF II  
05031332 lör 05/03 21:40 lör 05/03 F - 17 Grp C IF Brommapojkarna Svart 1 - 0 Skutskärs IF/FK  
05031333 lör 05/03 22:05 lör 05/03 F - 17 Grp A Sandvikens IF 0 - 3 Alsike IF  
05031334 lör 05/03 22:30 lör 05/03 P - 15 Grp C Syrianska if Västerås 2 - 3 Gefle IF FF Vit  
05031335 lör 05/03 22:55 lör 05/03 F - 15 Grp B Bäckby Utd 2 - 1 Strömsbro IF Jun  
05031336 lör 05/03 23:20 lör 05/03 P - 15 Grp A Årsunda IF Fotboll II 1 - 1 Sunnersta AIF