Detta är resultaten från Göransson Cup 2022. Se de senaste resultaten från Göransson Cup 2023 här.

Pojkar 11 (2011)

Alla lagen i P - 11



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04031303 fre 04/03 18:15 fre 04/03 Göransson Arena 5 P - 11 Grp A Valbo FF Röd Färdig Falu BS Gul    
04031403 fre 04/03 18:15 fre 04/03 Göransson Arena 6 P - 11 Grp A Sandvikens IF Röd Färdig Falu BS Blå    
04030103 fre 04/03 18:40 fre 04/03 Göransson Arena 1 P - 11 Grp A Gävle GIK Färdig Stensätra IF    
04031206 fre 04/03 19:30 fre 04/03 Göransson Arena 4 P - 11 Grp A Skiljebo SK Gul Färdig Sandvikens AIK Födda 2011    
04031306 fre 04/03 19:30 fre 04/03 Göransson Arena 5 P - 11 Grp A Valbo FF Svart Färdig Skiljebo SK Svart    
04031008 fre 04/03 20:20 fre 04/03 Göransson Arena 2 P - 11 Grp A IFK Östersund Fisk Färdig IK Huge    
04031108 fre 04/03 20:20 fre 04/03 Göransson Arena 3 P - 11 Grp A IFK Östersund Fågel Färdig Sandvikens IF Vit    
05030102 lör 05/03 08:50 lör 05/03 Göransson Arena 1 P - 11 Grp A IK Huge Färdig Falu BS Blå    
05031001 lör 05/03 08:50 lör 05/03 Göransson Arena 2 P - 11 Grp A Stensätra IF Färdig IFK Östersund Fisk    
05031302 lör 05/03 08:50 lör 05/03 Göransson Arena 5 P - 11 Grp A Valbo FF Röd Färdig IFK Östersund Fågel    
05031402 lör 05/03 08:50 lör 05/03 Göransson Arena 6 P - 11 Grp A Sandvikens IF Vit Färdig Skiljebo SK Gul    
05031104 lör 05/03 09:40 lör 05/03 Göransson Arena 3 P - 11 Grp A Valbo FF Svart Färdig Sandvikens AIK Födda 2011    
05031204 lör 05/03 09:40 lör 05/03 Göransson Arena 4 P - 11 Grp A Falu BS Gul Färdig Gävle GIK    
05031304 lör 05/03 09:40 lör 05/03 Göransson Arena 5 P - 11 Grp A Sandvikens IF Röd Färdig Skiljebo SK Svart    
05031312 lör 05/03 13:10 lör 05/03 Göransson Arena 5 P - 11 Grp A Valbo FF Röd Färdig Sandvikens IF Vit    
05030112 lör 05/03 14:00 lör 05/03 Göransson Arena 1 P - 11 Grp A IFK Östersund Fisk Färdig Sandvikens IF Röd    
05031114 lör 05/03 14:00 lör 05/03 Göransson Arena 3 P - 11 Grp A Sandvikens AIK Födda 2011 Färdig IFK Östersund Fågel    
05031214 lör 05/03 14:00 lör 05/03 Göransson Arena 4 P - 11 Grp A Skiljebo SK Svart Färdig IK Huge    
05031314 lör 05/03 14:00 lör 05/03 Göransson Arena 5 P - 11 Grp A Stensätra IF Färdig Falu BS Gul    
05031414 lör 05/03 14:00 lör 05/03 Göransson Arena 6 P - 11 Grp A Falu BS Blå Färdig Valbo FF Svart    
05031014 lör 05/03 14:25 lör 05/03 Göransson Arena 2 P - 11 Grp A Gävle GIK Färdig Skiljebo SK Gul    
05030122 lör 05/03 18:20 lör 05/03 Göransson Arena 1 P - 11 Grp A IFK Östersund Fågel Färdig Falu BS Blå    
05031023 lör 05/03 18:20 lör 05/03 Göransson Arena 2 P - 11 Grp A Skiljebo SK Svart Färdig Stensätra IF    
05031124 lör 05/03 18:20 lör 05/03 Göransson Arena 3 P - 11 Grp A IFK Östersund Fisk Färdig Valbo FF Svart    
05031324 lör 05/03 18:20 lör 05/03 Göransson Arena 5 P - 11 Grp A Sandvikens AIK Födda 2011 Färdig IK Huge    
05031423 lör 05/03 18:20 lör 05/03 Göransson Arena 6 P - 11 Grp A Sandvikens IF Vit Färdig Falu BS Gul    
05031125 lör 05/03 18:45 lör 05/03 Göransson Arena 3 P - 11 Grp A Skiljebo SK Gul Färdig Valbo FF Röd    
05031224 lör 05/03 18:45 lör 05/03 Göransson Arena 4 P - 11 Grp A Gävle GIK Färdig Sandvikens IF Röd