Detta är resultaten från Göransson Cup 2022. Se de senaste resultaten från Göransson Cup 2023 här.

Flickor 11-12 (2010-2011)

Alla lagen i F - 11/12



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04031200 fre 04/03 17:00 fre 04/03 Göransson Arena 4 F - 11/12 Grp A Skiljebo SK Svart Färdig Sandvikens IF III    
04031300 fre 04/03 17:00 fre 04/03 Göransson Arena 5 F - 11/12 Grp A Hille IF (Gul) Färdig Sandvikens AIK    
04031101 fre 04/03 17:25 fre 04/03 Göransson Arena 3 F - 11/12 Grp A Söderfors GoIF Färdig Sandvikens IF II    
04030102 fre 04/03 18:15 fre 04/03 Göransson Arena 1 F - 11/12 Grp A Hille IF (Svart) Färdig Högbo AIK    
04031305 fre 04/03 19:05 fre 04/03 Göransson Arena 5 F - 11/12 Grp A Valbo FF Färdig Örby IS    
04031405 fre 04/03 19:05 fre 04/03 Göransson Arena 6 F - 11/12 Grp A Kvarnsvedens IK II Färdig Stensätra IF    
04031006 fre 04/03 19:30 fre 04/03 Göransson Arena 2 F - 11/12 Grp A Skå IK Vit Färdig Kvarnsvedens IK I    
04031406 fre 04/03 19:30 fre 04/03 Göransson Arena 6 F - 11/12 Grp A Skå IK Grön Färdig Sandvikens IF I    
04031107 fre 04/03 19:55 fre 04/03 Göransson Arena 3 F - 11/12 Grp A Skå IK Gul Färdig Sandvikens IF II    
04031109 fre 04/03 20:45 fre 04/03 Göransson Arena 3 F - 11/12 Grp A Hille IF (Gul) Färdig Skiljebo SK Svart    
05030100 lör 05/03 08:00 lör 05/03 Göransson Arena 1 F - 11/12 Grp A Kvarnsvedens IK I Färdig Sandvikens IF III    
05031200 lör 05/03 08:00 lör 05/03 Göransson Arena 4 F - 11/12 Grp A Stensätra IF Färdig IFK Östersund    
05031300 lör 05/03 08:00 lör 05/03 Göransson Arena 5 F - 11/12 Grp A Alsike IF Färdig Skå IK Gul    
05031400 lör 05/03 08:00 lör 05/03 Göransson Arena 6 F - 11/12 Grp A Skå IK Grön Färdig Högbo AIK    
05031203 lör 05/03 09:15 lör 05/03 Göransson Arena 4 F - 11/12 Grp A Sandvikens AIK Färdig Örby IS    
05031303 lör 05/03 09:15 lör 05/03 Göransson Arena 5 F - 11/12 Grp A Kvarnsvedens IK II Färdig Sandvikens IF I    
05031403 lör 05/03 09:15 lör 05/03 Göransson Arena 6 F - 11/12 Grp A Hille IF (Svart) Färdig Skå IK Vit    
05030108 lör 05/03 12:10 lör 05/03 Göransson Arena 1 F - 11/12 Grp A Sandvikens IF III Färdig Valbo FF    
05031110 lör 05/03 12:10 lör 05/03 Göransson Arena 3 F - 11/12 Grp A Högbo AIK Färdig IFK Östersund    
05031210 lör 05/03 12:10 lör 05/03 Göransson Arena 4 F - 11/12 Grp A Alsike IF Färdig Sandvikens IF II    
05031410 lör 05/03 12:10 lör 05/03 Göransson Arena 6 F - 11/12 Grp A Skå IK Gul Färdig Söderfors GoIF    
05030111 lör 05/03 13:35 lör 05/03 Göransson Arena 1 F - 11/12 Grp A Örby IS Färdig Kvarnsvedens IK II    
05031012 lör 05/03 13:35 lör 05/03 Göransson Arena 2 F - 11/12 Grp A Kvarnsvedens IK I Färdig Hille IF (Svart)    
05030118 lör 05/03 16:30 lör 05/03 Göransson Arena 1 F - 11/12 Grp A Skå IK Gul Färdig Stensätra IF    
05031019 lör 05/03 16:30 lör 05/03 Göransson Arena 2 F - 11/12 Grp A Sandvikens IF I Färdig IFK Östersund    
05031120 lör 05/03 16:30 lör 05/03 Göransson Arena 3 F - 11/12 Grp A Hille IF (Gul) Färdig Söderfors GoIF    
05031219 lör 05/03 16:30 lör 05/03 Göransson Arena 4 F - 11/12 Grp A Sandvikens AIK Färdig Alsike IF    
05031320 lör 05/03 16:30 lör 05/03 Göransson Arena 5 F - 11/12 Grp A Högbo AIK Färdig Skiljebo SK Svart    
05031419 lör 05/03 16:30 lör 05/03 Göransson Arena 6 F - 11/12 Grp A Skå IK Grön Färdig Valbo FF    
05031020 lör 05/03 16:55 lör 05/03 Göransson Arena 2 F - 11/12 Grp A Skå IK Vit Färdig Sandvikens IF III    
05031422 lör 05/03 17:45 lör 05/03 Göransson Arena 6 F - 11/12 Grp A Sandvikens IF II Färdig Örby IS    
05030127 lör 05/03 20:50 lör 05/03 Göransson Arena 1 F - 11/12 Grp A IFK Östersund Färdig Hille IF (Svart)    
05031028 lör 05/03 20:50 lör 05/03 Göransson Arena 2 F - 11/12 Grp A Kvarnsvedens IK II Färdig Valbo FF    
05031130 lör 05/03 20:50 lör 05/03 Göransson Arena 3 F - 11/12 Grp A Sandvikens IF I Färdig Hille IF (Gul)    
05031229 lör 05/03 20:50 lör 05/03 Göransson Arena 4 F - 11/12 Grp A Söderfors GoIF Färdig Kvarnsvedens IK I    
05031330 lör 05/03 20:50 lör 05/03 Göransson Arena 5 F - 11/12 Grp A Stensätra IF Färdig Alsike IF    
05031428 lör 05/03 20:50 lör 05/03 Göransson Arena 6 F - 11/12 Grp A Skiljebo SK Svart Färdig Skå IK Grön    
05031131 lör 05/03 21:15 lör 05/03 Göransson Arena 3 F - 11/12 Grp A Skå IK Vit Färdig Sandvikens AIK