Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Alsike IF Svart Flickor 2012
Alsike IF Gul Flickor 2012
Alsike IF Flickor 2010
Alsike IF Flickor 2010
Alsike IF Flickor 2008
Alsike IF Flickor 2006/2007
Arenan Uf Pojkar 2009
Arenan Uf Pojkar 2007
Bele Barkarby Pojkar 2010
Bik Fotboll Flickor 2006/2007
Bk Forward 1 svart Pojkar 2006
Bk Forward 2 Gul Pojkar 2006
Bollnäskurd Pojkar 2008
Borås AIK Flickor 2006/2007
Brynäs if Pojkar 2006
Enskede IK Flickor 2010
Enskede IK Flickor 2010
Enskede IK Flickor 2009
Enskede IK Flickor 2009
Enskede IK Flickor 2009
Enskede IK Svart lag 1 Flickor 2009
Enskede IK Svart lag 2 Flickor 2009
Erikslunds kf Vit Flickor 2012
Erikslunds kf Svart Flickor 2012
Erikslunds kf Grön Flickor 2012
Falu BS Pojkar 2008
FC Hulløy Bodø Pojkar 2008
FC Hulløy Bodø Pojkar 2008
FC Hulløy Bodø Pojkar 2006
FC Hulløy Bodø Pojkar 2006
FC Hulløy Bodø Flickor 2006/2007
FC Hulløy Bodø Flickor 2006/2007
Films SK Flickor 2006/2007
Gefle IF Blå Pojkar 2008
Gefle IF Vit Pojkar 2008
Gefle IF FF Flickor 2009
GGIK Pojkar 2006
Gävle GIK Pojkar 2012
Gävle GIK Pojkar 2011
Gävle GIK Pojkar 2009
Gävle GIK Blå Pojkar 2009
Hammarby IF Pojkar 2012
Hammarby IF Vit Pojkar 2012
Hammarby IF Gul Pojkar 2014-2013
Hammarby IF Gul Flickor 2012
Hammarby IF Gul Flickor 2011
Hammarby IF Gul 2 Flickor 2011
Hammarby IF FF F12-5 GRÖN Flickor 2012
Hammarby IF FF F12-5 Flickor 2012
Hammarby IF FF F12-5 VIT Flickor 2012
Hanvikens SK Pojkar 2006
Heffnersklubbans BK Flickor 2010
Heffnersklubbans BK Flickor 2009
Hille IF Gul Pojkar 2011
Hille IF Svart Pojkar 2011
Hille IF Gul Pojkar 2009
Hille IF Svart Pojkar 2009
Hille IF Flickor 2011
Hille IF Svart Flickor 2010
Hille IF Gul Flickor 2010
Hille IF Flickor 2009
Hille IF F14/15 Flickor 2008
Högbo AIK Pojkar 2012
Högbo AIK Pojkar 2011
Högbo AIK Pojkar 2010
Högbo AIK Pojkar 2007
Högbo AIK Pojkar 2006
Högbo AIK Flickor 2012
Högbo AIK Flickor 2012
Högbo AIK Flickor 2010
Högbo AIK Flickor 2010
Högbo AIK Flickor 2009
Högbo AIK Flickor 2006/2007
IFK Östersund Flickor 2010
IFK Östersund Flickor 2009
IFK Östersund Flickor 2006/2007
IFK Östersund P15/07 Pojkar 2007
IF VP Pojkar 2012
IF VP Pojkar 2012
IFVP Uppsala Futsal Pojkar 2006
IF VP UPPSALA Pojkar 2007
IF VP UPPSALA Pojkar 2007
IK Huge Blå Pojkar 2011
IK Huge Vit Pojkar 2011
IK Huge Pojkar 2008
IK Huge Flickor 2006/2007
IK Sätra Pojkar 2010
IK Sätra Pojkar 2009
IK Sätra P14 Pojkar 2014-2013
IK Sätra P12 Pojkar 2012
Irsta IF Vit Pojkar 2009
Irsta IF Grön Pojkar 2009
Irsta IF Flickor 2009
Irsta IF Flickor 2008
Järbo IF Pojkar 2010
KB65 FF Pojkar 2006
Kvarnsvedens IK Flickor 2010
Kvarnsvedens IK Flickor 2010
Kvarnsvedens IK Flickor 2008
Kvarnsvedens IK Flickor 2008
Långbro FF Pojkar 2011
New Mill FC Flickor 2009
New Mill FC Flickor 2009
New Mill FC Svart Flickor 2006/2007
Roslagsbro IF Flickor 2010
Rynninge IK Flickor 2008
Samuelsdal IF Pojkar 2010
Samuelsdals IF Pojkar 2009
Samuelsdals IF Pojkar 2008
Sandvikens AIK Pojkar 2011
Sandvikens AIK Vit Pojkar 2010
Sandvikens AIK Svart Pojkar 2010
Sandvikens AIK Svart Pojkar 2009
Sandvikens AIK Vit Pojkar 2009
Sandvikens AIK Svart Pojkar 2008
Sandvikens AIK Vit Pojkar 2008
Sandvikens AIK Svart Flickor 2014-2013
Sandvikens AIK Vit Flickor 2014-2013
Sandvikens AIK Flickor 2010
Sandvikens AIK Flickor 2009
Sandvikens AIK Fotboll Pojkar 2014-2013
Sandvikens AIK Fotboll Pojkar 2014-2013
Sandvikens IF P2012 2 Pojkar 2012
Sandvikens IF P2012 1 Pojkar 2012
Sandvikens IF Vit Pojkar 2011
Sandvikens IF Röd Pojkar 2011
Sandvikens IF Pojkar 2010
Sandvikens IF Röd Pojkar 2010
Sandvikens IF Vit Pojkar 2010
Sandvikens IF 2vit Pojkar 2009
Sandvikens IF 1röd Pojkar 2009
Sandvikens IF Svart Pojkar 2009
Sandvikens IF Flickor 2014-2013
Sandvikens IF Pojkar 2014-2013
Sandvikens IF Pojkar 2014-2013
Sandvikens IF Pojkar 2014-2013
Sandvikens IF Vit Pojkar 2014-2013
Sandvikens IF Blå Pojkar 2014-2013
Sandvikens IF Röd Pojkar 2014-2013
Sandvikens IF S Flickor 2012
Sandvikens IF I Flickor 2012
Sandvikens IF F Flickor 2012
Sandvikens IF Flickor 2010
Sandvikens IF Flickor 2009
Sandvikens IF Röd Flickor 2008
Sandvikens IF Vit Flickor 2008
Sandvikens IF Röd Flickor 2006/2007
Sandvikens IF Vit Flickor 2006/2007
Skellefteå FF 1 - Röd Flickor 2008
Skellefteå FF Akademi Lag 1 Flickor 2006/2007
Skellefteå FF Akademi lag 2 Flickor 2006/2007
Skiljebo Sk Vit Pojkar 2011
Skiljebo Sk Svart Pojkar 2011
Skiljebo Sk Gul Pojkar 2011
Skiljebo Sk Svart Pojkar 2010
Skiljebo Sk Gul Pojkar 2010
Skiljebo Sk Pojkar 2008
Skiljebo Sk Pojkar 2008
Skiljebo Sk Svart Flickor 2011
Skiljebo Sk Gul Flickor 2011
Skiljebo Sk Flickor 2010
Skå IK Gul Flickor 2010
Skå IK Grön Flickor 2010
Slätta SK Flickor 2011
Spånga IS FK Blå Flickor 2008
Spånga IS FK Röd Flickor 2008
Stensätra IF Gul Pojkar 2012
Stensätra IF Svart Pojkar 2012
Stensätra IF Gul Pojkar 2011
Stensätra IF Pojkar 2008
Stensätra IF Flickor 2012
Stensätra IF Flickor 2011
Stensätra IF Flickor 2010
Stensätra IF Flickor 2009
Storvik/Stensätra Pojkar 2006
Storvik/Stensätra Pojkar 2006
Storviks IF IF-1 Pojkar 2009
Storviks IF -2 Pojkar 2009
Storviks IF Flickor 2010
Storvreta IK Vit Pojkar 2010
Storvreta IK Blå Pojkar 2010
Storvreta IK VIT Pojkar 2007
Storvreta IK BLÅ Pojkar 2007
Storvreta IK Flickor 2012
Strömsbergs IF Pojkar 2008
Strömsbergs IF Pojkar 2007
Strömsbergs IF Pojkar 2006
Strömsbro f08 Flickor 2008
Strömsbro IF Pojkar 2012
Strömsbro IF Vit Pojkar 2011
Strömsbro IF Blå Pojkar 2011
Strömsbro IF Flickor 2006/2007
Stugsund ik Pojkar 2010
Stugsund ik Pojkar 2009
Stureby FF U1 Flickor 2011
Stureby FF U2 Flickor 2011
Stureby FF E1 Flickor 2010
Stureby FF E1 Flickor 2009
Stureby FF U1 Flickor 2009
Stureby FF E2 Flickor 2008
Stureby FF U1 Flickor 2008
Stureby FF E1 Flickor 2008
Stureby FF E2 Flickor 2006/2007
Stureby FF E1 Flickor 2006/2007
Stureby FF U1 Flickor 2006/2007
Stureby FF E3 Flickor 2006/2007
Stureby FF U2 Flickor 2006/2007
Stureby SK Pojkar 2012
Stureby SK Pojkar 2012
Stureby SK Pojkar 2012
Stureby SK Vit Pojkar 2009
Stureby SK Blå Pojkar 2009
Stureby SK Flickor 2006/2007
Stureby SK Flickor 2006/2007
Stureby SK Flickor 2006/2007
Sunnanå SK Flickor 2008
Sunnanå SK Flickor 2006/2007
Sunnersta AIF Pojkar 2007
Syrianska IF Kerburan IF Pojkar 2006
Torsåkers IF Pojkar 2011
UNIK Pojkar 2011
UNIK/Sunnersta Flickor 2008
Vaksala SK Svart 2 Pojkar 2011
Vaksala SK Svart 1 Pojkar 2011
Valbo FF Pojkar 2012
Valbo FF Pojkar 2012
Valbo FF Svart Pojkar 2011
Valbo FF Röd Pojkar 2011
Valbo FF Svart Pojkar 2009
Valbo FF Röd Pojkar 2009
Valbo FF Svart Flickor 2014-2013
Valbo FF Röd Flickor 2014-2013
Valbo FF Pojkar 2014-2013
Valbo FF röd Flickor 2012
Valbo FF svart Flickor 2012
Valbo FF Svart Flickor 2011
Valbo FF Röd Flickor 2011
Valbo FF Flickor 2010
Valbo FF Flickor 2009
Valbo FF Flickor 2008
Valbo FF, P-10 Pojkar 2010
Vallentuna Futsal Club Pojkar 2009
Vallentuna Futsal Club Pojkar 2009
Wattholma IF Flickor 2008
Värtans IK Flickor 2009
Västerås IK P09:1 Röd Pojkar 2009
Västerås IK P09:1 Svart Pojkar 2009
Västerås IK 09:1 Gul Pojkar 2009
Åkra FC Pojkar 2006
Årsta FF Flickor 2006/2007
Årsta FF Flickor 2006/2007
Årsunda IF Pojkar 2007
Årsunda IF Pojkar 2006
Årsunda IF Pojk/flick Pojkar 2014-2013
Älvdalen IF Pojkar 2011
Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK Flickor 2009
Öna SK Pojkar 2007
Österfärnebo IF Pojkar 2012