Siste resultat

Göransson Cup 2023 begynner
Slutt
27/1
28/1
29/1

Live-kamper

P - 2008 Slutspel
Sandvikens AIK Svart
Sandvikens AIK Vit
P - 2007 Slutspel
IF VP UPPSALA I
Årsunda IF
F - 2008 Slutspel
Stureby FF E1
Sunnanå SK
F - 06/07 Slutspel
Stureby FF E1
Stureby FF E3
P - 2006 Slutspel
FC Hulløy Bodø II
FC Hulløy Bodø I
P - 2010 Slutspel
Stugsund ik
Storvreta IK Blå
P - 2009 Slutspel
Arenan Uf
Vallentuna Futsal Club I
F - 2010 Slutspel
Sandvikens AIK
Enskede IK II

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29011115 søn. 29/01 16:00 søn. 29/01 Göransson Arena 3 P - 2007 Slutspel Finale IF VP UPPSALA I (1 - 2) Årsunda IF  

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29011214 søn. 29/01 15:20 søn. 29/01 Göransson Arena 4 P - 2010 Slutspel Finale Stugsund ik 0 - 3 Storvreta IK Blå  
29011014 søn. 29/01 15:20 søn. 29/01 Göransson Arena 2 P - 2009 Slutspel Finale Arenan Uf 6 - 2 Vallentuna Futsal Club I  
29011313 søn. 29/01 16:00 søn. 29/01 Göransson Arena 5 P - 2008 Slutspel Finale Sandvikens AIK Svart 1 - 3 Sandvikens AIK Vit  
29011015 søn. 29/01 16:00 søn. 29/01 Göransson Arena 2 P - 2006 Slutspel Finale FC Hulløy Bodø II 2 - 0 FC Hulløy Bodø I  
29011114 søn. 29/01 15:20 søn. 29/01 Göransson Arena 3 F - 2010 Slutspel Finale Sandvikens AIK 0 - 1 Enskede IK II  
29010114 søn. 29/01 15:20 søn. 29/01 Göransson Arena 1 F - 2009 Slutspel Finale ENSKEDE IK II 3 - 1 P ENSKEDE IK I  
29011215 søn. 29/01 16:00 søn. 29/01 Göransson Arena 4 F - 2008 Slutspel Finale Stureby FF E1 0 - 2 Sunnanå SK  
29010115 søn. 29/01 16:00 søn. 29/01 Göransson Arena 1 F - 06/07 Slutspel Finale Stureby FF E1 2 - 1 Stureby FF E3  
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29010113 søn. 29/01 14:35 søn. 29/01 Göransson Arena 1 F - 06/07 Slutspel Semifinale Stureby FF E1 1 - 0 Stureby SK I  
29011013 søn. 29/01 14:35 søn. 29/01 Göransson Arena 2 F - 06/07 Slutspel Semifinale Sandvikens IF 5 - 6 Stureby FF E3  
29011113 søn. 29/01 14:35 søn. 29/01 Göransson Arena 3 F - 2008 Slutspel Semifinale Stureby FF E1 5 - 4 P Spånga IS FK Blå  
29011213 søn. 29/01 14:35 søn. 29/01 Göransson Arena 4 F - 2008 Slutspel Semifinale Rynninge IK 1 - 3 Sunnanå SK  
29011312 søn. 29/01 14:35 søn. 29/01 Göransson Arena 5 P - 2007 Slutspel Semifinale Årsunda IF 3 - 2 Sandvikens IF  
29011412 søn. 29/01 14:35 søn. 29/01 Göransson Arena 6 P - 2007 Slutspel Semifinale Sunnersta AIF 1 - 3 IF VP UPPSALA I  
29010112 søn. 29/01 14:10 søn. 29/01 Göransson Arena 1 P - 2008 Slutspel Semifinale Skiljebo SK II 1 - 4 Sandvikens AIK Svart  
29011012 søn. 29/01 14:10 søn. 29/01 Göransson Arena 2 P - 2008 Slutspel Semifinale Sandvikens AIK Vit 2 - 0 Gefle IF Vit  
29011112 søn. 29/01 14:10 søn. 29/01 Göransson Arena 3 P - 2006 Slutspel Semifinale IFVP Uppsala Futsal 1 - 3 FC Hulløy Bodø I  
29011212 søn. 29/01 14:10 søn. 29/01 Göransson Arena 4 P - 2006 Slutspel Semifinale Bk Forward 2 Gul 1 - 2 FC Hulløy Bodø II  
29011311 søn. 29/01 14:10 søn. 29/01 Göransson Arena 5 F - 2009 Slutspel Semifinale ENSKEDE IK II 3 - 2 Enskede IK Svart lag 1  
29011411 søn. 29/01 14:10 søn. 29/01 Göransson Arena 6 F - 2009 Slutspel Semifinale Enskede IK Svart lag 2 1 - 3 ENSKEDE IK I  
29010111 søn. 29/01 13:45 søn. 29/01 Göransson Arena 1 P - 2009 Slutspel Semifinale Arenan Uf 1 - 0 Gävle GIK I  
29011011 søn. 29/01 13:45 søn. 29/01 Göransson Arena 2 P - 2009 Slutspel Semifinale Sandvikens AIK Vit 2 - 6 Vallentuna Futsal Club I  
29011111 søn. 29/01 13:45 søn. 29/01 Göransson Arena 3 F - 2010 Slutspel Semifinale Enskede IK II 2 - 0 P Enskede IK I  
29011211 søn. 29/01 13:45 søn. 29/01 Göransson Arena 4 F - 2010 Slutspel Semifinale Alsike IF II 0 - 5 Sandvikens AIK  
29011310 søn. 29/01 13:45 søn. 29/01 Göransson Arena 5 P - 2010 Slutspel Semifinale Stugsund ik 2 - 1 Sandvikens AIK Vit  
29011410 søn. 29/01 13:45 søn. 29/01 Göransson Arena 6 P - 2010 Slutspel Semifinale Samuelsdal IF 0 - 4 Storvreta IK Blå  
29010110 søn. 29/01 13:00 søn. 29/01 Göransson Arena 1 F - 2008 Slutspel 1/4 Final Rynninge IK 5 - 0 IK Huge  
29011010 søn. 29/01 13:00 søn. 29/01 Göransson Arena 2 F - 2008 Slutspel 1/4 Final Alsike IF 1 - 3 Spånga IS FK Blå  
29011110 søn. 29/01 13:00 søn. 29/01 Göransson Arena 3 F - 2008 Slutspel 1/4 Final Sunnanå SK 1 - 0 Skellefteå FF - Damjunior  
29011210 søn. 29/01 13:00 søn. 29/01 Göransson Arena 4 F - 2008 Slutspel 1/4 Final Stureby FF E1 1 - 0 Sandvikens IF Röd  
29011309 søn. 29/01 13:00 søn. 29/01 Göransson Arena 5 P - 2006 Slutspel 1/4 Final Sandvikens IF 1 - 2 IFVP Uppsala Futsal  
29011409 søn. 29/01 13:00 søn. 29/01 Göransson Arena 6 P - 2006 Slutspel 1/4 Final Bk Forward 1 svart 2 - 3 FC Hulløy Bodø I  
29010109 søn. 29/01 12:35 søn. 29/01 Göransson Arena 1 F - 06/07 Slutspel 1/4 Final Årsta FF II 0 - 1 Stureby FF E1  
29011009 søn. 29/01 12:35 søn. 29/01 Göransson Arena 2 F - 06/07 Slutspel 1/4 Final Stureby SK I 4 - 3 IFK Östersund  
29011109 søn. 29/01 12:35 søn. 29/01 Göransson Arena 3 F - 06/07 Slutspel 1/4 Final Sandvikens IF 3 - 0 Alsike IF  
29011209 søn. 29/01 12:35 søn. 29/01 Göransson Arena 4 F - 06/07 Slutspel 1/4 Final Stureby FF E3 2 - 1 Stureby FF E2  
29011308 søn. 29/01 12:35 søn. 29/01 Göransson Arena 5 P - 2007 Slutspel 1/4 Final Sunnersta AIF 1 - 0 Högbo AIK  
29011408 søn. 29/01 12:35 søn. 29/01 Göransson Arena 6 P - 2007 Slutspel 1/4 Final Årsunda IF 3 - 0 Storvreta IK VIT