Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
AFC Järfälla Pojkar 12 (2008)
AIK Flickor 16 (2004)
AIK Flickor 17 (2003)
Almunge IK P05 Pojkar 15 (2005)
Alsike IF Svart Pojkar 15 (2005)
Alsike IF Gul Pojkar 15 (2005)
Alsike IF Flickor 12 (2008)
Alsike IF Flickor 13 (2007)
Alsike IF Gul Flickor 14 (2006)
Alsike IF Svart Flickor 14 (2006)
Alsike IF Flickor 15 (2005)
Arnäs IF Pojkar 15 (2005)
Barkarö/Skultuna Flickor 16 (2004)
Barkarö SK Flickor 12 (2008)
Barkarö SK Flickor 14 (2006)
Bele Barkarby Pojkar 13 (2007)
Bele Barkarby Pojkar 14 (2006)
Bele Barkarby FF Svart Flickor 15 (2005)
Bele Barkarby FF Vit Flickor 15 (2005)
Bele Barkarby FF Flickor 16 (2004)
Bergs IK Pojkar 17 (2003)
Bergs IK Pojkar 17 (2003)
Bäckby Utd röd Flickor 13 (2007)
Bäckby Utd svart Flickor 13 (2007)
Bälinge IF Pojkar 15 (2005)
Bälinge IF Flickor 15 (2005)
Djurgårdens IF Blå Pojkar 16 (2004)
Djurgårdens IF Vit Pojkar 16 (2004)
Ekerö IK :1 Pojkar 13 (2007)
Ekerö IK Pojkar 13 (2007)
Ekerö IK Flickor 15 (2005)
Ekerö IK Flickor 15 (2005)
Enebybergs IF Lila Flickor 12 (2008)
Enebybergs IF Svart Flickor 12 (2008)
Enebybergs IF Vit Flickor 12 (2008)
Enköpings SK UK Flickor 16 (2004)
Enskede IK Flickor 14 (2006)
Enskede IK Flickor 14 (2006)
Enskede IK Flickor 17 (2003)
Ersmarks IK Flickor 16 (2004)
Falu BS Pojkar 15 (2005)
Falu BS Pojkar 15 (2005)
Falu BS Flickor 17 (2003)
Falu Futsal Blå Pojkar 12 (2008)
FC Arlanda Grön Pojkar 17 (2003)
FC Arlanda Vit Pojkar 17 (2003)
Films SK Flickor 15 (2005)
Films SK/IFK DÖ Pojkar 14 (2006)
Films SK IFK D/Ö Pojkar 13 (2007)
Forsbacka IK Pojkar 11 (2009)
Forsbacka IK Pojkar 12 (2008)
Forsbacka IK Flickor 11 (2009)
Frösö IF Flickor 14 (2006)
Frösö IF Flickor 15 (2005)
Gefle IF Pojkar 9-10 (2010-2011)
Gefle IF vit Pojkar 12 (2008)
Gefle IF Svart Pojkar 12 (2008)
Gefle IF Pojkar 16 (2004)
Gefle IF Pojkar 16 (2004)
Gefle IF Flickor 17 (2003)
Gefle IF FF Blå Pojkar 13 (2007)
Gefle IF FF Vit Pojkar 13 (2007)
Gefle IF FG Blå Pojkar 14 (2006)
Gefle IF FG Vit Pojkar 14 (2006)
Gideonsbergs IF Vit Flickor 12 (2008)
Gideonsbergs IF blå Flickor 12 (2008)
Gideonsbergs IF Flickor 14 (2006)
Gideonsbergs IF Flickor 14 (2006)
Gideonsbergs IF Flickor 15 (2005)
Gideonsbergs IF Flickor 16 (2004)
Gustavsbergs IF FK Flickor 11 (2009)
Gustavsbergs IF FK Flickor 11 (2009)
Gustavsbergs IF FK Flickor 12 (2008)
Gävle GIK Pojkar 11 (2009)
Gävle GIK Pojkar 14 (2006)
Gävle GIK Pojkar 14 (2006)
Hagaströms SK Flickor 13 (2007)
Hagaströms SK Flickor 14 (2006)
Hammarby IF FF Grön Flickor 13 (2007)
Hammarby IF FF Vit Flickor 13 (2007)
Heffnersklubbans BK Flickor 14 (2006)
Heffnersklubbans BK Flickor 15 (2005)
Hille Flickor 16 (2004)
Hille Flickor 16 (2004)
Hille IF Pojkar 11 (2009)
Hille IF Flickor 13 (2007)
Hofors AIF Pojkar 14 (2006)
Hofors AIF Pojkar 15 (2005)
Hofors AIF Flickor 13 (2007)
Hofors AIF Flickor 13 (2007)
Hofors AIF Flickor 16 (2004)
Högbo AIK Pojkar 9-10 (2010-2011)
Högbo AIK Pojkar 12 (2008)
Högbo AIK Vit Pojkar 13 (2007)
Högbo AIK Grön Pojkar 13 (2007)
Högbo AIK Pojkar 14 (2006)
Högbo AIK Flickor 9-10 (2010-2011)
Högbo AIK Flickor 11 (2009)
Högbo AIK Flickor 11 (2009)
Högbo AIK 2 Vit Flickor 13 (2007)
Högbo AIK Grön Flickor 13 (2007)
Högbo AIK Flickor 14 (2006)
Högbo AIK Flickor 16 (2004)
Högbo AIK Flickor 17 (2003)
IFK Aspudden-Tellus Flickor 14 (2006)
IFK Mora FK Flickor 13 (2007)
IFK Viksjö Blå Pojkar 13 (2007)
IFK Viksjö Gul Pojkar 13 (2007)
IFK Viksjö Vit Pojkar 13 (2007)
Ifk Östersund Vit Flickor 14 (2006)
Ifk Östersund Röd Flickor 14 (2006)
Ifk Östersund Flickor 15 (2005)
IFK Österåker vit Pojkar 15 (2005)
IFK Österåker blå Pojkar 15 (2005)
IFK Österåker Flickor 14 (2006)
IFK Österåker Flickor 14 (2006)
IFK Österåker FK Pojkar 13 (2007)
IFK Österåker FK Vit Pojkar 14 (2006)
IFK Österåker FK Röd Pojkar 14 (2006)
IK Huge Vit Pojkar 12 (2008)
IK Huge Blå Pojkar 12 (2008)
IK Huge Gul Pojkar 12 (2008)
IK Huge Pojkar 13 (2007)
IK Huge Pojkar 14 (2006)
IK Huge Pojkar 16 (2004)
IK Huge Pojkar 16 (2004)
IK Huge F05/06 Flickor 15 (2005)
IK Sätra Pojkar 15 (2005)
Ingarö IF svart Pojkar 15 (2005)
Ingarö IF Pojkar 16 (2004)
Ingarö IF Svart Flickor 14 (2006)
Ingarö IF Gul Flickor 14 (2006)
Ingarö IF Flickor 15 (2005)
Ingarö IF Flickor 16 (2004)
Irsta IF Vit Pojkar 11 (2009)
Irsta IF Grön Pojkar 11 (2009)
Irsta IF Flickor 12 (2008)
Irsta IF Flickor 13 (2007)
Irsta IF Vit Flickor 15 (2005)
Irsta IF Grön Flickor 15 (2005)
Irsta IF U16 Grön Pojkar 17 (2003)
Irsta IF U16 Svart Pojkar 17 (2003)
Järbo IF Pojkar 11 (2009)
Järbo IF Flickor 14 (2006)
KB65 FF Pojkar 15 (2005)
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (2005)
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (2005)
Kungsgårdens SK Pojkar 13 (2007)
Kungsgårdens SK Pojkar 13 (2007)
Kungsgårdens SK Flickor 16 (2004)
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 (2006)
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 (2006)
Las Lobas Flickor 13 (2007)
New Mill Indians SK Flickor 13 (2007)
New Mill Indians SK Röd Flickor 13 (2007)
New Mill Indians SK Flickor 15 (2005)
New Mill Indians SK Flickor 17 (2003)
NORRHAM Futsal Pojkar 17 (2003)
Norrstrands IF RÖD Pojkar 13 (2007)
Ope IF Flickor 13 (2007)
Ope IF Flickor 13 (2007)
Rynninge IK Flickor 15 (2005)
Rönninge Salem Fotboll Gul Flickor 13 (2007)
Rönninge Salem Fotboll Svart Flickor 13 (2007)
Saltsjö-Boo IF Flickor 15 (2005)
Sandvikens AIK Pojkar 11 (2009)
Sandvikens AIK Pojkar 15 (2005)
Sandvikens AIK -05 Pojkar 16 (2004)
Sandvikens AIK Pojkar 17 (2003)
Sandvikens AIK/FK Svart Pojkar 14 (2006)
Sandvikens AIK/FK vit Pojkar 14 (2006)
Sandvikens AIK FK Vit Pojkar 16 (2004)
Sandvikens AIK FK Svart Pojkar 16 (2004)
Sandvikens AIK FK Flickor 9-10 (2010-2011)
Sandvikens AIK FK Flickor 11 (2009)
Sandvikens AIK FK Flickor 11 (2009)
Sandvikens AIK P 08 Vit Pojkar 12 (2008)
Sandvikens AIK P 08 Svart Pojkar 12 (2008)
Sandvikens AIK P 08 Pojkar 13 (2007)
Sandvikens IF Röd Pojkar 9-10 (2010-2011)
Sandvikens IF Vit Pojkar 9-10 (2010-2011)
Sandvikens IF Blå Pojkar 9-10 (2010-2011)
Sandvikens IF Pojkar 11 (2009)
Sandvikens IF Röd Pojkar 12 (2008)
Sandvikens IF Vit Pojkar 12 (2008)
Sandvikens IF Pojkar 13 (2007)
Sandvikens IF Pojkar 13 (2007)
Sandvikens IF Pojkar 13 (2007)
Sandvikens IF Röd Pojkar 14 (2006)
Sandvikens IF Pojkar 15 (2005)
Sandvikens IF Pojkar 15 (2005)
Sandvikens IF Pojkar 16 (2004)
Sandvikens IF Pojkar 16 (2004)
Sandvikens IF 05 Pojkar 16 (2004)
Sandvikens IF Pojkar 17 (2003)
Sandvikens IF Pojkar 17 (2003)
Sandvikens IF - F10 Flickor 9-10 (2010-2011)
Sandvikens IF - F10 II Flickor 9-10 (2010-2011)
Sandvikens IF Flickor 9-10 (2010-2011)
Sandvikens IF Flickor 9-10 (2010-2011)
Sandvikens IF - Röd Flickor 11 (2009)
Sandvikens IF - Vit Flickor 11 (2009)
Sandvikens IF Flickor 12 (2008)
Sandvikens IF Flickor 12 (2008)
Sandvikens IF Flickor 13 (2007)
Sandvikens IF Flickor 13 (2007)
Sandvikens IF BLÅ Flickor 14 (2006)
Sandvikens IF RÖD Flickor 14 (2006)
Sandvikens IF -06 Flickor 15 (2005)
Sandvikens IF Flickor 16 (2004)
Sandvikens IF Flickor 16 (2004)
Sandvikens IF Flickor 17 (2003)
Sandvikens IF Vit Pojkar 14 (2006)
Selånger Flickor 15 (2005)
Selånger FK Röd Pojkar 15 (2005)
Selånger FK Blå Pojkar 15 (2005)
Skiljebo/BK30 Svart Flickor 15 (2005)
Skiljebo SK Svart Pojkar 11 (2009)
Skiljebo SK Gul Pojkar 11 (2009)
Skiljebo SK Svart Pojkar 12 (2008)
Skiljebo SK Gul Pojkar 12 (2008)
Skiljebo SK Gul 2 Pojkar 15 (2005)
Skiljebo SK Gul 1 Pojkar 15 (2005)
Skiljebo SK F16 Flickor 16 (2004)
Skiljebo SK F17 Flickor 17 (2003)
Skogås-Trångsunds FF Röd Pojkar 15 (2005)
Skogås-Trångsunds FF Vit Pojkar 15 (2005)
Skogås-Trångsunds FF Blå Pojkar 15 (2005)
Skultuna IS Flickor 16 (2004)
Skultuna IS Barkarö Flickor 17 (2003)
Skutskärs IF/FK Flickor 17 (2003)
Skutskärs IF/FK Flickor 17 (2003)
Skå IK Pojkar 13 (2007)
Skå IK gul Pojkar 12 (2008)
Skå IK gul Pojkar 12 (2008)
Slätta SK Flickor 16 (2004)
Slätta SK Flickor 17 (2003)
SOLLENTUNA FK - Tigers Pojkar 11 (2009)
SOLLENTUNA FK SFK Helenelund Svart Pojkar 12 (2008)
SOLLENTUNA FK SFK Helenelund Vit Pojkar 12 (2008)
SOLLENTUNA FK Svart Flickor 9-10 (2010-2011)
SOLLENTUNA FK Vit Flickor 9-10 (2010-2011)
SOLLENTUNA FK Silverdal Flickor 11 (2009)
Sollentuna FK Helenelund Svart Pojkar 14 (2006)
Sollentuna FK Helenelund Vit Pojkar 14 (2006)
Spånga IS FK Flickor 16 (2004)
Stenebergs UIF Pojkar 13 (2007)
Stenebergs UIF Pojkar 16 (2004)
Stensätra IF Pojkar 12 (2008)
Stensätra IF Pojkar 15 (2005)
Stensätra IF Pojkar 15 (2005)
Stensätra IF Flickor 11 (2009)
Stensätra IF Flickor 15 (2005)
Storviks IF Pojkar 11 (2009)
Storviks IF Pojkar 13 (2007)
Storviks IF Pojkar 15 (2005)
Storviks IF Flickor 9-10 (2010-2011)
Storviks IF Flickor 11 (2009)
Storviks IF Flickor 12 (2008)
Storviks IF Flickor 13 (2007)
Storvreta ik Pojkar 9-10 (2010-2011)
Storvreta ik Pojkar 9-10 (2010-2011)
Storvreta ik Pojkar 14 (2006)
Storvreta ik Flickor 15 (2005)
Strömsbro IF Pojkar 9-10 (2010-2011)
Strömsbro IF Pojkar 9-10 (2010-2011)
Strömsbro IF Vit Pojkar 11 (2009)
Strömsbro IF Orange Pojkar 11 (2009)
Strömsbro IF Blå Pojkar 11 (2009)
Strömsbro IF Pojkar 14 (2006)
Strömsbro IF Flickor 12 (2008)
Strömsbro IF Flickor 12 (2008)
Strömsbro IF Flickor 13 (2007)
Strömsbro IF Flickor 16 (2004)
Strömsbro IF P05 Pojkar 15 (2005)
Stugsunds IK Pojkar 16 (2004)
Stureby Sk Pojkar 13 (2007)
Stureby Sk Pojkar 14 (2006)
Stureby Sk Flickor 12 (2008)
Stureby Sk Blå Flickor 13 (2007)
Stureby Sk Svart Flickor 13 (2007)
Stureby Sk Vit Flickor 13 (2007)
Stureby Sk Flickor 14 (2006)
Stureby Sk Flickor 14 (2006)
Stuvsta IF Flickor 13 (2007)
Stuvsta IF Flickor 13 (2007)
Stuvsta IF Flickor 16 (2004)
Stuvsta IF Flickor 16 (2004)
Stuvsta IF Flickor 17 (2003)
Sunnersta AIF Pojkar 13 (2007)
Syrianska IF Västerås Pojkar 14 (2006)
Söderhamns FF Pojkar 14 (2006)
Söderhamns FF Pojkar 15 (2005)
Tierp IF Röd Pojkar 16 (2004)
Tierps IF Flickor 17 (2003)
Tillberga IK F05 Flickor 15 (2005)
Torsåkers if Pojkar 17 (2003)
Upsala IF Pojkar 15 (2005)
Upsala IF Pojkar 15 (2005)
Upsala IF Flickor 16 (2004)
Upsala IF Flickor 17 (2003)
Vaksala SK Flickor 17 (2003)
Valbo FF Röd Pojkar 11 (2009)
Valbo FF Svart Pojkar 11 (2009)
Valbo FF orange Pojkar 11 (2009)
Valbo FF Pojkar 13 (2007)
Valbo FF Pojkar 13 (2007)
Valbo FF Pojkar 17 (2003)
Valbo FF Flickor 14 (2006)
Valbo FF Svart Flickor 15 (2005)
Valbo FF Röd Flickor 15 (2005)
Valbo FF Flickor 16 (2004)
Valbo FF Flickor 17 (2003)
Valbo FF 09/08 FF Svart Flickor 11 (2009)
Valbo FF 09/08 FF Röd Flickor 11 (2009)
Valbo FF 09/08 FF Flickor 12 (2008)
Vallentuna BK DF Flickor 15 (2005)
Vallentuna BK DF Flickor 15 (2005)
Västerås BK30 Svart Flickor 16 (2004)
Västerås BK30 Vit Flickor 17 (2003)
Västerås BK30 Svart Flickor 17 (2003)
Årsunda IF Pojkar 13 (2007)
Årsunda IF Pojkar 17 (2003)
Årsunda IF Flickor 17 (2003)
Örby IS blå Flickor 11 (2009)
Örby IS röd Flickor 11 (2009)
Sandvikens IF Scandic Göranssonska stiftelserna Svenska Kyrkan Parkbadet BIlmetro Sandvikens Kommun Mattes Bröd Gästriklands Fotbollsförbund Intersport Adidas Kungsberget Högbo Brukshotell Din Lokaltidning Svensk Cater Ramudden VS Perssons Buss Kakservice laget.se Göransson Cup Handelsbanken Länsförsäkringar Gävleborg Lindvalls Kaffe Lovens Dome Visit Sandviken Sverigesupporten Betula Garageportexpetren Unisport Grannas Loka Crush Gestrike Marincenter Lastbilen.se Metodisk Stegring Sandvik