Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK Flickor 16 (2004) AIK II
AIK Flickor 16 (2004) AIK I
Almunge IK P05 Pojkar 15 (2005) Almunge IK P05
Alsike IF Pojkar 15 (2005) Alsike IF Svart
Alsike IF Pojkar 15 (2005) Alsike IF Gul
Alsike IF Flickor 12 (2008) Alsike IF
Alsike IF Flickor 13 (2007) Alsike IF
Alsike IF Flickor 14 (2006) Alsike IF Gul
Alsike IF Flickor 14 (2006) Alsike IF Svart
Alsike IF Flickor 15 (2005) Alsike IF
Arnäs IF Pojkar 15 (2005) Arnäs IF
Barkarö SK Flickor 12 (2008) Barkarö SK
Barkarö SK Flickor 13 (2007) Barkarö SK svart
Barkarö SK Flickor 13 (2007) Barkarö SK röd
Barkarö SK Flickor 14 (2006) Barkarö SK
Bele Barkarby Pojkar 13 (2007) Bele Barkarby I
Bele Barkarby Pojkar 13 (2007) Bele Barkarby II
Bele Barkarby FF Flickor 15 (2005) Bele Barkarby FF Vit
Bele Barkarby FF Flickor 15 (2005) Bele Barkarby FF Svart
Bele Barkarby FF Flickor 16 (2004) Bele Barkarby FF
Bele Barkarby FF Flickor 17 (2003) Bele Barkarby FF
Bälinge IF Pojkar 15 (2005) Bälinge IF
Ekerö IK Flickor 15 (2005) Ekerö IK II
Ekerö IK Flickor 15 (2005) Ekerö IK I
Enköpings SK UK Flickor 16 (2004) Enköpings SK UK
Enskede IK Flickor 14 (2006) Enskede IK I
Enskede IK Flickor 14 (2006) Enskede IK II
Falu BS Pojkar 15 (2005) Falu BS I
Falu BS Pojkar 15 (2005) Falu BS II
Falu BS Flickor 17 (2003) Falu BS II
Falu BS Flickor 17 (2003) Falu BS I
Falu Futsal Pojkar 12 (2008) Falu Futsal Orange
Falu Futsal Pojkar 12 (2008) Falu Futsal Blå
FC Arlanda Pojkar 17 (2003) FC Arlanda Grön
FC Arlanda Pojkar 17 (2003) FC Arlanda Vit
Films SK Flickor 15 (2005) Films SK
Films SK/IFK DÖ Pojkar 14 (2006) Films SK/IFK DÖ
Frösö IF Flickor 14 (2006) Frösö IF
Gideonsbergs IF Flickor 12 (2008) Gideonsbergs IF Vit
Gideonsbergs IF Flickor 12 (2008) Gideonsbergs IF blå
Gideonsbergs IF Flickor 14 (2006) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 15 (2005) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 16 (2004) Gideonsbergs IF
Gustavsbergs IF FK Flickor 11 (2009) Gustavsbergs IF FK II
Gustavsbergs IF FK Flickor 11 (2009) Gustavsbergs IF FK I
Gustavsbergs IF FK Flickor 12 (2008) Gustavsbergs IF FK
Gävle GIK Pojkar 11 (2009) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 14 (2006) Gävle GIK II
Gävle GIK Pojkar 14 (2006) Gävle GIK I
Hagaströms SK Flickor 13 (2007) Hagaströms SK
Hagaströms SK Flickor 14 (2006) Hagaströms SK
Hammarby IF FF Flickor 13 (2007) Hammarby IF FF Vit
Hammarby IF FF Flickor 13 (2007) Hammarby IF FF Grön
Heffnersklubbans BK Flickor 14 (2006) Heffnersklubbans BK
Heffnersklubbans BK Flickor 15 (2005) Heffnersklubbans BK
Hille Flickor 16 (2004) Hille
Hille IF Flickor 17 (2003) Hille IF
Hofors aif Pojkar 14 (2006) Hofors aif
Hofors aif Pojkar 15 (2005) Hofors AIF
Högbo aik Pojkar 13 (2007) Högbo AIK Grön
Högbo aik Pojkar 13 (2007) Högbo AIK Vit
Högbo aik Pojkar 12 (2008) Högbo AIK
Högbo aik Pojkar 14 (2006) Högbo AIK
Högbo aik Flickor 9-10 (2010-2011) Högbo aik
Högbo aik Flickor 11 (2009) Högbo AIK II
Högbo aik Flickor 11 (2009) Högbo AIK I
Högbo aik Flickor 13 (2007) Högbo AIK Grön
Högbo aik Flickor 13 (2007) Högbo AIK 2 Vit
Högbo aik Flickor 14 (2006) Högbo AIK
IF Brommapojkarna Flickor 16 (2004) IF Brommapojkarna
IFK Mora FK Flickor 13 (2007) IFK Mora FK
IFK Viksjö Pojkar 13 (2007) IFK Viksjö Gul
IFK Viksjö Pojkar 13 (2007) IFK Viksjö Vit
IFK Viksjö Pojkar 13 (2007) IFK Viksjö Blå
IFK Östersund Flickor 13 (2007) IFK Östersund
IFK Östersund Flickor 14 (2006) IFK Östersund
IFK Österåker Flickor 14 (2006) IFK Österåker I
IFK Österåker Flickor 14 (2006) IFK Österåker II
IK Huge Flickor 15 (2005) IK Huge F05/06
IK Sätra Pojkar 15 (2005) IK Sätra
IK Sätra Parasportklass IK Sätra II
IK Sätra Parasportklass IK Sätra I
Ingarö IF Pojkar 15 (2005) Ingarö IF svart
Ingarö IF Flickor 14 (2006) Ingarö IF Svart
Ingarö IF Flickor 14 (2006) Ingarö IF Gul
Ingarö IF Flickor 15 (2005) Ingarö IF
Ingarö IF Flickor 16 (2004) Ingarö IF
Irsta IF Pojkar 11 (2009) Irsta IF Grön
Irsta IF Pojkar 11 (2009) Irsta IF Vit
Irsta IF Flickor 12 (2008) Irsta IF
Irsta IF Flickor 13 (2007) Irsta IF
Irsta IF Flickor 15 (2005) Irsta IF Vit
Irsta IF Flickor 15 (2005) Irsta IF Grön
Irsta IF U16 Pojkar 17 (2003) Irsta IF U16 Svart
Irsta IF U16 Pojkar 17 (2003) Irsta IF U16 Grön
Järbo IF Pojkar 11 (2009) Järbo IF
Järbo IF Flickor 14 (2006) JÄRBO IF
KB65 FF Pojkar 15 (2005) KB65 FF
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (2005) Kubikenborgs IF
Kungsgårdens SK Pojkar 13 (2007) Kungsgårdens SK
Kungsgårdens SK Flickor 16 (2004) Kungsgårdens SK
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 (2006) Kvarnsvedens IK I
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 (2006) Kvarnsvedens IK II
New Mill Indians SK Flickor 13 (2007) New Mill Indians SK I
New Mill Indians SK Flickor 13 (2007) New Mill Indians SK Röd
New Mill Indians SK Flickor 15 (2005) New Mill Indians SK
New Mill Indians SK Flickor 17 (2003) New Mill Indians SK
Norrstrands IF Pojkar 13 (2007) Norrstrands IF RÖD
Ope IF Flickor 13 (2007) Ope IF II
Ope IF Flickor 13 (2007) Ope IF I
Rönninge Salem Fotboll Flickor 13 (2007) Rönninge Salem Fotboll Gul
Rönninge Salem Fotboll Flickor 13 (2007) Rönninge Salem Fotboll Svart
Saltsjö-Boo IF Flickor 17 (2003) Saltsjö-Boo IF I
Saltsjö-Boo IF Flickor 17 (2003) Saltsjö-Boo IF II
Sandvikend AIK/FK Pojkar 14 (2006) Sandvikend AIK/FK vit
Sandvikend AIK/FK Pojkar 14 (2006) Sandvikend AIK/FK Svart
Sandvikens AIK Pojkar 11 (2009) Sandvikens AIK
Sandvikens AIK FK Pojkar 16 (2004) Sandvikens AIK FK
Sandvikens AIK FK Flickor 9-10 (2010-2011) Sandvikens AIK FK
Sandvikens AIK FK Flickor 11 (2009) Sandvikens AIK FK II
Sandvikens AIK FK Flickor 11 (2009) Sandvikens AIK FK I
Sandvikens AIK P 08 Pojkar 12 (2008) Sandvikens AIK P 08 Svart
Sandvikens AIK P 08 Pojkar 12 (2008) Sandvikens AIK P 08 Vit
Sandvikens IF Pojkar 13 (2007) Sandvikens IF III
Sandvikens IF Pojkar 13 (2007) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Pojkar 13 (2007) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Pojkar 11 (2009) Sandvikens IF
Sandvikens IF Pojkar 14 (2006) Sandvikens IF Röd
Sandvikens IF Pojkar 15 (2005) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Pojkar 15 (2005) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Pojkar 17 (2003) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Pojkar 17 (2003) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Flickor 9-10 (2010-2011) Sandvikens IF - F10
Sandvikens IF Flickor 12 (2008) Sandvikens IF III
Sandvikens IF Flickor 12 (2008) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Flickor 12 (2008) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Flickor 13 (2007) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Flickor 13 (2007) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Flickor 14 (2006) Sandvikens IF BLÅ
Sandvikens IF Flickor 14 (2006) Sandvikens IF RÖD
Sandvikens IF Flickor 16 (2004) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Flickor 16 (2004) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Flickor 17 (2003) Sandvikens IF
Selånger Flickor 15 (2005) Selånger
Selånger FK Pojkar 15 (2005) Selånger FK Röd
Selånger FK Pojkar 15 (2005) Selånger FK Blå
Skiljebo SK Pojkar 15 (2005) Skiljebo SK Gul 2
Skiljebo SK Pojkar 15 (2005) Skiljebo SK Gul 1
Skiljebo SK Flickor 15 (2005) Skiljebo SK Gul
Skiljebo SK Flickor 15 (2005) Skiljebo SK Svart
Skiljebo SK Flickor 16 (2004) Skiljebo sk
Skiljebo SK Flickor 17 (2003) Skiljebo sk
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 15 (2005) Skogås-Trångsunds FF Blå
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 15 (2005) Skogås-Trångsunds FF Vit
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 15 (2005) Skogås-Trångsunds FF Röd
Skultuna IS Flickor 16 (2004) Skultuna IS
Skultuna IS Flickor 17 (2003) Skultuna IS
Skå IK gul Pojkar 12 (2008) Skå IK gul I
Skå IK gul Pojkar 12 (2008) Skå IK gul II
Slätta SK Flickor 16 (2004) Slätta SK
Slätta SK Flickor 17 (2003) Slätta SK
Sollentuna FK Pojkar 11 (2009) SOLLENTUNA FK - Tigers
Sollentuna FK Pojkar 12 (2008) Sollentuna FK SFK Helenelund Svart
Sollentuna FK Pojkar 12 (2008) Sollentuna FK SFK Helenelund Vit
Sollentuna FK Flickor 9-10 (2010-2011) SOLLENTUNA FK Svart
Sollentuna FK Flickor 9-10 (2010-2011) SOLLENTUNA FK Vit
Sollentuna FK Helenelund Pojkar 14 (2006) Sollentuna FK Helenelund Vit
Sollentuna FK Helenelund Pojkar 14 (2006) Sollentuna FK Helenelund Svart
Spånga IS FK Flickor 16 (2004) Spånga IS FK
Stensätra IF Pojkar 12 (2008) Stensätra IF
Stensätra IF Pojkar 15 (2005) Stensätra IF II
Stensätra IF Pojkar 15 (2005) Stensätra IF I
Stensätra IF Flickor 11 (2009) Stensätra IF
Storviks IF Pojkar 11 (2009) Storviks IF
Storviks IF Pojkar 15 (2005) Storviks IF
Storviks IF Flickor 13 (2007) Storviks IF
Storvreta IK Pojkar 9-10 (2010-2011) Storvreta IK II
Storvreta IK Pojkar 9-10 (2010-2011) Storvreta IK I
Storvreta IK Flickor 15 (2005) Storvreta IK
Strömsbro IF Flickor 13 (2007) Strömsbro IF
Strömsbro IF Flickor 16 (2004) Strömsbro IF
Stugsunds IK Pojkar 16 (2004) Stugsunds IK
Stureby SK Pojkar 13 (2007) Stureby SK
Stureby SK Flickor 12 (2008) Stureby SK
Stureby SK Flickor 13 (2007) Stureby SK Svart II
Stureby SK Flickor 13 (2007) Stureby SK Vit
Stureby SK Flickor 13 (2007) Stureby SK Blå
Stuvsta IF Flickor 16 (2004) Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 17 (2003) Stuvsta IF
Sunnersta AIF Pojkar 13 (2007) Sunnersta AIF
Syrianska IF Västerås Pojkar 14 (2006) Syrianska IF Västerås
Söderhamns FF Pojkar 14 (2006) Söderhamns FF
Söderhamns FF Pojkar 15 (2005) Söderhamns FF
Tillberga IK F05 Flickor 15 (2005) Tillberga IK F05
Upsala IF Pojkar 15 (2005) Upsala IF I
Upsala IF Pojkar 15 (2005) Upsala IF II
Upsala IF Flickor 16 (2004) Upsala IF
Upsala IF Flickor 17 (2003) Upsala IF
Vaksala SK Flickor 17 (2003) Vaksala SK
Valbo FF Pojkar 11 (2009) Valbo FF Svart
Valbo FF Pojkar 11 (2009) Valbo FF Röd
Valbo FF Pojkar 11 (2009) Valbo ff röd
Valbo FF Flickor 14 (2006) Valbo FF
Valbo FF Flickor 15 (2005) Valbo FF Svart
Valbo FF Flickor 15 (2005) Valbo FF Röd
Valbo FF Flickor 16 (2004) Valbo FF
Valbo FF Flickor 17 (2003) Valbo FF
Vallentuna BK DF Flickor 15 (2005) Vallentuna BK DF II
Vallentuna BK DF Flickor 15 (2005) Vallentuna BK DF I
Västerås BK30 Flickor 13 (2007) Västerås BK30 SVART
Västerås BK30 Flickor 13 (2007) Västerås BK30 VIT
Västerås BK30 Flickor 16 (2004) Västerås BK30 Vit
Västerås BK30 Flickor 16 (2004) Västerås BK30 Svart
Västerås BK30 Flickor 17 (2003) Västerås BK30 Svart
Västerås BK30 Flickor 17 (2003) Västerås BK30 Vit
Västerås Fotbollssällskap IF Pojkar 12 (2008) Västerås Fotbollssällskap IF
Västerås Fotbollssällskap IF Pojkar 14 (2006) Västerås Fotbollssällskap IF
åkersberga BK Flickor 15 (2005) åkersberga BK
Årsunda IF Pojkar 13 (2007) Årsunda IF
Årsunda IF Pojkar 17 (2003) Årsunda IF
Örby IS Flickor 11 (2009) Örby IS blå
Örby IS Flickor 11 (2009) Örby IS röd
Sandvikens IF Scandic Göranssonska stiftelserna Svenska Kyrkan Parkbadet BIlmetro Sandvikens Kommun Mattes Bröd Gästriklands Fotbollsförbund Intersport Adidas Arla Kungsberget Högbo Brukshotell Alborgen Din Lokaltidning Svensk Cater Spendrups Ramudden VS Perssons Buss Kakservice Färsking Dome Adrenaline Zone laget.se BE4YOU Monolitsports Göransson Cup Sandvik